Россия
  • Россия
  • Украина
Укр

Колдрин

Виробник: ТЕВА Фармацевтичні підприємства Лтд., Ізраїль (TEVA Pharmaceutical Industries Ltd., Israel).
АТ Код: АТС N02B E51
Клінико-фармакологічна група: Інші аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків.
Форма випуску: Каплети

Склад

1 каплета містить парацетамолу (ацетамінофену) 300 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг та кофеїну безводного 30 мг;

допоміжні речовини: лактоза, повідон, натрію крохмаль гліколят, кремнію діоксид колоїдний, магнію стеарат, олія рослинна гідрогенізована, еудрагіт Е-100, опадрі OY-5832, поліетиленгліколь 400.

Показання

Симптоматичне лікування “застудних захворювань”, грипу, гострих респіраторних вірусних захворювань (пропасний синдром, больовий синдром, ринорея) у дорослих.

Протипоказання

Підвищена чутливість до парацетамолу та інших компонентів препарату; прийом інших препаратів, які містять такі самі речовини, що й Колдрин; одночасний прийом трициклічних антидепресантів, інгібіторів МАО, β-адреноблокаторів; вагітність, період лактації; дитячий вік до 12 років.

Дозування

Дорослим внутрішньо - по 1 каплеті кожні 4–6 годин під час їжі. Максимальна добова доза - 4 каплети. Курс лікування - не більше 5 днів.

Побічні дії

Алергічні реакції (у т. ч. шкірні висипи, свербіж, кропив¢янка, ангіоневротичний набряк), запаморочення, безсоння, підвищена збудливість, мідріаз; підвищення артеріального тиску, тахікардія, нудота, блювання, епігастральний біль; сухість у роті; затримка сечі, парез акомодації, підвищення внутрішньоочного тиску; анемія, тромбоцитопенія, агранулоцитоз; гемолітична анемія, апластична анемія, метгемоглобінемія, панцитопенія; гепатотоксична дія, нефротоксичність (папілярний некроз); бронхообструкція.

Лікарська взаємодія

Посилює ефект інгібіторів МАО, седативних препаратів, етанолу. Антидепресанти, протипаркінсонічні засоби, антипсихотичні засоби, фенотіазинові похідні підвищують ризик розвитку затримки сечі, сухості в роті, запорів. Глюкокортикостероїди збільшують ризик розвитку глаукоми. Парацетамол знижує ефективність діуретичних препаратів. Хлорфенірамін одночасно з інгібіторами МАО, фуразолідоном може призвести до гіпертонічного кризу, збудження, гіперпірексії. Трициклічні антидепресанти посилюють адреноміметичну дію фенілефрину, одночасне призначення галотану підвищує ризик розвитку шлуночкової аритмії. Знижує гіпотензивну дію гуанетидину, що, у свою чергу, посилює a-адреностимулюючу активність фенілефрину.

При одночасному призначенні Колдрину з барбітуратами, дифеніном, карбамазепіном, рифампіцином та іншими індукторами мікросомальних ферментів печінки підвищується ризик розвитку гепатотоксичної дії парацетамолу.

Особливості застосування

З обережністю застосовувати при вираженому атеросклерозі коронарних артерій, артеріальній гіпертензії, тиреотоксикозі, феохромоцитомі, цукровому діабеті, бронхіальній астмі, хронічному обструктивному захворюванні легенів, дефіциті глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, захворюваннях крові, уродженій гіпербілірубінемії (синдроми Жильбера, Дубіна-Джонсона та Ротора), печінковій і/або нирковій недостатності, закритокутовій глаукомі, гіперплазії передміхурової залози. В період лікування слід утримуватися від прийому алкоголю, снодійних та анксіолітичних лікарських засобів (транквілізатори). Не приймати разом з іншими лікарськими засобами, які містять парацетамол. Слід дотримуватися обережності при виконанні роботи, яка вимагає уваги, підвищеної швидкості рухових та психічних реакцій.

Упаковка

По 10 каплет у блістері, 2 блістери у картонній пачці.

Категория видачі

Без рецепта.

Умови та терміни зберігання

Зберігати при температурі 15-30°С в захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Термін придатності - 2 роки.


Отзывы