Россия
  • Россия
  • Украина
Укр

Флюгард

Виробник: ТОВ «ТЕХНОМЕД».
АТ Код: АТС N02B
Клінико-фармакологічна група: Аналгетики та антипіретики.
Форма випуску: Таблетки

Склад

1 таблетка містить ацетамінофену (парацетамолу) – 500 мг, фенілефрину гідрохлориду – 5 мг, хлорфеніраміну малеату – 4 мг, кофеїну безводного – 25 мг;

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, полівінілпіролідон, натрію метилпарабен, натрію пропілпарабен, барвник тартразин, кремнію діоксид колоїдний, магнію стеарат.

Показання

Симптоматичне лікування грипу та інших респіраторних захворювань, які проявляються гарячкою, головним болем, болем у м’язах, ринітом.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату. Гіпертиреоз, гіпертензія, ішемічна хвороба серця, вагітність, лактація, дитячій вік до 7 років, алкоголізм, порушення функції печінки та нирок.

Препарат протипоказаний хворим, які проходять терапію за допомогою інгібіторів МАО, наприклад ізокарбоксазиду та ніаламіду, або якщо не минуло 2 тижні після припинення такої терапії.

Дозування

Дозу препарату визначає лікар.

Дорослі: 1 таблетка 3-4 рази на добу. Дітям 7-12 років - по 1/2 таблетки 3-4 рази на добу. Загальна тривалість лікування не повинна перевищувати 5 днів.

Питання щодо подальшого застосування препарату вирішується індивідуально.

Побічні дії

Сонливість, запаморочення, головний біль, прискорене серцебиття, затримка сечі, безсоння, тремор, розлади шлунково-кишкового тракту (нудота, блювання, біль у шлунку) сухість у роті, нечіткість зору, сухість слизової оболонки дихальних шляхів (відчуття стиснення у грудній клітці), шкірні висипи та алергічні реакції, анемія, гіпертензія, збудливість. У хворих з підвищеною чутливістю невисокі дози можуть зумовити безсоння, запаморочення, прискорене серцебиття, тремор, серцеву аритмію.

Передозування

У хворих з підвищеною чутливістю невисокі дози можуть зумовити безсоння, запаморочення, прискорене серцебиття, тремор, серцеву аритмію. У такому разі медикаментозне лікування необхідно припинити.

Терапія симптоматична.

Застереження при застосуванні.

Препарат застосовують з обережністю / під наглядом лікаря при затримці сечі, гіпертрофії простати, гіпертензії, хворобах серця, гіпертиреозі, цукровому діабеті, епілепсії, особливо у дітей, бронхіальній астмі, особливо у дітей, пептичній виразці, порушенні функцій печінки або нирок.

Не перевищувати рекомендовану дозу.

Якщо відсутнє симптоматичне полегшення протягом 3 днів або стан супроводжується високою температурою, необхідно переглянути тактику лікування.

Лікарська взаємодія

Парацетамол пригнічує ефект антикоагулянтів. При одночасному застосуванні парацетамолу з барбітуратами, рифампіцином, алкоголем значно підвищується ризик гепатотоксичної дії. При одночасному застосуванні кофеїну та ерготаміну посилюється абсорбція останнього; з інгібіторами МАО, фуразолідоном може призвести до гіпертонічного кризу, збудження, гіперпірексії. Трициклічні антидепресанти посилюють симптоматичну дію, одночасне призначення галотану підвищує ризик розвитку шлуночкової аритмії. Знижує гіпотензивну дію гуанетидину, що в свою чергу посилює альфа-адреностимулюючу активність фенілефрину.

Фармакологічні властивості

ФлюГард – комбінований препарат.

Ацетамінофен (парацетамол) чинить аналгезуючу, жарознижувальну дію.

Фенілефрину гідрохлорид чинить судинозвужувальну дію.

Хлорфеніраміну малеат - це ефективний антигістамінний засіб, який застосовується для симптоматичного лікування алергічних реакцій, зумовлює помірно виражений седативний ефект. Кофеїн діє як м’який стимулятор ЦНС, потенціює аналгезуючу дію парацетамолу.

Вплив на керування автотранспортом або іншими механізмами, а так само на швидкість реакції

Препарат може викликати сонливість, тому необхідно утримуватись від керування транспортними засобами і роботи з механізмами.

Упаковка

По 4 або 10 таблеток у блістері.

Правила відпуску. Без рецепта.

Умови та терміни зберігання

3 роки.

Не слід застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Зберігати при температурі 20 - 30 ºС в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.


Отзывы