Россия
  • Россия
  • Украина
Укр

Аврора Хот Сип

Виробник: “Дж. Дункан Хелскер Пвт. Лтд.”
АТ Код: АТС N02B E51
Клінико-фармакологічна група: Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиков.
Форма випуску: Порошок для приготування розчину для перорального застосування

Склад

кожний пакетик містить:

парацетамолу 750 мг;

фенілефрину гідрохлориду 5 мг;

аскорбінової кислоти 30 мг;

кофеїну безводного 25 мг;

допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний, кукурудзяний крохмаль, полівінілпірролідон, натрію бензоат, динатрію ЕДТА, натрію крохмаль гліколлят, кроскармелоза натрію, магнію стеарат, лимонний ароматизатор + American Ice cream Soda, аспартам.

Показання

Симптоматичне лікування застудних захворювань і грипу (полегшення головного болю, ознобу, закладення носа, синусового болю та болю у горлі).

Протипоказання

Гіперчутливість до будь-якого компонента, що входять до складу препарату; тяжкі порушення функції печінки або нирок, гіпертиреоз, діабет, захворювання серця, зокрема тяжка артеріальна гіпертензія, тяжкий атеросклероз, схильність до спазму судин, ішемічна хвороба серця. Хронічний алкоголізм. Препарат протипоказаний пацієнтам, які приймають трициклічні антидепресанти або бета-блокатори, або тим, хто приймає або приймав протягом двох останніх тижнів інгібітори моноаміноксидази.

Препарат не рекомендується дітям до 12 років.

Дозування

Висипати вміст одного пакетика в чашку і залити гарячою водою. Перемішувати до повного розчинення.

Дорослим і дітям старше 12 років по 1 пакетику до 4 разів на день. Інтервал між прийомами – 4 години.

Приймати не довше 5 днів. Розчин приймати незалежно від прийому їжі, але не натще.

Побічні дії

Симпатоміметичні аміни можуть підвищувати кров’яний тиск з виникненням головного болю, запаморочення, нудоти, діареї, безсоння і рідко – відчуття серцебиття або рефлекторної брадикардії.

Передозування

Симптоми передозування парацетамолу в перші 24 години: блідість, нудота, блювання, анорексія та абдомінальний біль. Ураження печінки може стати явним через 12 - 48 годин після передозування. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може супроводжуватися енцефалопатією та призводити до коми та смерті. Гостра ниркова недостатність з гострим некрозом канальців може розвинутись навіть за відсутності тяжкого ураження печінки. Відмічалась також серцева аритмія. Ураження печінки можливо у дорослих, що прийняли 10 г і більше парацетамолу, та у дітей, що прийняли більше 150 мг/кг маси тіла.

Передозування фенілефрину може стати причиною головного болю, блідості, підвищення кров’яного тиску, можливі також рефлекторна брадикардія, нудота та блювання.

При передозуванні необхідна швидка медична допомога. Метіонін перорально або ацетилцистеїн внутрішньовенно можуть мати позитивний ефект протягом 48 годин після передозування. Необхідно також вжити загальнопідтримуючих заходів.

Лікарська взаємодія

Взаємодія препарату зумовлена взаємодією його компонентів з іншими лікарськими засобами. Метоклопрамід і домперідон можуть збільшувати швидкість всмоктування парацетамолу, а холестерамін - зменшувати. Антикоагуляторний ефект варфарину та інших кумаринів може бути посилений тривалим регулярним вживанням парацетамолу з підвищенням ризику кровотечі. Періодичий прийом не справляє значного ефекту. При нетривалому використанні згідно з рекомендованим режимом застосування зазначена взаємодія не має клінічного значення.

Збільшення гепатотоксичної дії при застосуванні разом з барбітуратами, протисудомними засобами, рифампіцином, алкоголем.

Взаємодія між симпатоміметичними амінами та інгібіторами моноаміноксидази спричиняє гіпертензивний ефект. Фенілефрин може взаємодіяти з іншими симпатоміметиками та вазодилататорами, що спричиняє небажані ефекти. Фенілефрин може знижувати ефективність бета-блокаторів та антигіпертензивних препаратів. Одночасне застосування інгібіторів МАО потенціює ефекти фенілефрину. Стани, при яких застосовуються ці препарати, є протипоказанням щодо вживання порошків АВРОРА ХОТ CІП.

Особливості застосування

Слід уникати одночасного прийому інших препаратів, призначених для симптоматичного лікування застуди та грипу, судинозвужувальних препаратів для лікування риніту, а також лікарських засобів, що містять парацетамол.

З обережністю застосовувати для лікування пацієнтів з порушеннями функції нирок і печінки, хворих на ішемічну хворобу серця, з доброякісною гіпербілірубінемією, пацієнтів похилого віку. При тривалому застосуванні необхідно здійснювати контроль функціонального стану печінки та картини периферичної крові.

Вагітність і лактація.

Призначення препарату в ці періоди можливе лише у випадку, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

Ефекти на здатність керувати автомобілем або технікою.

Під час лікування препаратом слід утримуватися від керування автомобілем або технікою, що потребує підвищеної концентрації уваги.

Упаковка

Ламіновані пакетики, що містять 5г порошку. 10 пакетиків в картонній коробці.

Категория видачі

Без рецепта.

Умови та терміни зберігання

При температурі не вище 250С в сухому, недоступному для дітей місці.

Термін зберігання – 36 місяців.